Aplikace pro duševní hygienu na LIFMAT 2023

Kvalitní spánek je klíčovým faktorem pro duševní zdraví a tak bude velká pozornost v programu věnována problematice zlepšování spánku. Návštěvníci si vyzkouší či zakoupí prsten, který rozpozná spánkovou apnoe nebo chrápání, a dozví se, kdy navštívit spánkovou laboratoř. Prezentovány budou i senzory a aplikace pro monitoring spánku a přístroje na léčbu nedostatečné dechové aktivity ve spánku.

Akce LIFMAT se koná ve dnech 24. – 25. 10. 2023 v pražském CUBEX Centru

Že naše duševní zdraví ovlivňuje to fyzické, si uvědomuje asi každý z nás, a v dnešním uspěchaném světě je otázka duševní pohody aktuálnější než kdy dřív. Podle statistiky Národního ústavu duševního zdraví má až 48 % lidí ve věku 38 – 45 let problémy se zvládáním psychických podnětů každodenního života. Jak ale pečovat o duševní zdraví a mít o něm přehled?

Na to přinesou odpovědi pořadatelé akce LIFMAT – moderní technologie v medicíně a řízení životního stylu. Kromě klasických přednášek a workshopů se zájemci mohou těšit i netradiční prezentaci, pro širokou veřejnost totiž připravili rozsáhlou interaktivní výstavu, workshopy a vzdělávací hry.

Přečtěte si více v Pražském magazínu.

Kontakt

Hotel Grandior Na Florenci 29, Praha 1, 110 00 Kontaktní údaje Lifmat Petra Roubíková LIFMAT Event manager +420 725 901 779 info@lifmat.cz MagicWare, s.r.o. Budova Nejvyššího Kontrolního Úřadu Jankovcova 1518/2, Praha 7, Holešovice, 170 00
photo