Prof. MUDr. Martin Prázný, CSc. PhD., odborný garant LIFMAT 2023

Máme tu velkou čest oznámit, že na nadcházející konferenci LIFMAT, která se zaměřuje na moderní technologie v medicíně a řízení životního stylu, bude profesor MUDr. Martin Prázný, CSc., Ph.D. působit jako odborný garant. Jeho značná odbornost a dlouholeté zkušenosti v oblasti diabetologie jej staví do role významného experta na tuto problematiku, která bude jedním z pilířů odborného programu.

Mnoho let zkušeností

Profesor Martin Prázný je jedním z nejuznávanějších lékařů na poli diabetologie v naší zemi. Absolvoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a od té doby nepřetržitě působí na 3. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Jeho pracovní pozice zahrnuje vedoucího lékaře Diabetologického centra VFN a lůžkového oddělení specializujícího se na léčbu pacientů s diabetem a obezitou. Profesor Prázný se věnuje nejen klinické praxi, ale také výuce a výzkumu. Je aktivním členem akademické komunity a je autorem mnoha článků, které přispívají k rozvoji diabetologie. Jeho bohaté znalosti a zkušenosti jsou pro konferenci LIFMAT neocenitelným přínosem.

Jako odborný garant konference LIFMAT bude profesor Prázný mít klíčovou roli při výběru a hodnocení odborných příspěvků, které budou prezentovány během konference. Jeho vedení a odborný dohled zaručí, že konference bude mít vysokou úroveň a přinese aktuální informace o nejnovějších inovacích ve zdravotnictví.

Zajištění vysoké úrovně odborného programu

Konference LIFMAT se stává jednou z nejvýznamnějších událostí v oblasti moderních technologií ve zdravotnictví a řízení životního stylu. Díky účasti profesora MUDr. Martina Prázného, CSc., Ph.D. jako odborného garanta bude tato konference poskytovat cenné znalosti a příležitosti k diskuzi pro všechny odborníky, kteří se zajímají o zahrnuté okruhy medicínských témat.

Těšíme se na setkání s profesorem Martinem Prázným na konferenci LIFMAT 2023.

Kontakt

6. - 7.6. 2024 Hotel Grandior Na Florenci 29 110 00 Praha 1 Kontaktní údaje Lifmat Petra Roubíková LIFMAT Event manager +420 725 901 779 info@lifmat.cz MagicWare, s.r.o. Budova Nejvyššího Kontrolního Úřadu Jankovcova 1518/2 170 00 Praha 7, Holešovice
photo