LIFT+ Impact Makers Meetup: Posouvání hranic digitálního zdravotnictví

Dne 16. května 2023 se v moderních prostorách Scott Weber Visionary v Praze konala jedinečná událost zaměřená na digitální zdravotnictví – LIFT+ Impact Makers Meetup. Toto setkání spojilo špičkové odborníky, tzv. impact makery, z České republiky a několika zemí Evropy, aby diskutovali o inovacích a budoucím směřování v oblasti digitálního zdravotnictví. LIFT+ byla úvodní konferencí pro LIFMAT, který se bude konat 24. a 25. října 2023 v Pražském CUBEX centru.

Cíle LIFT+

Cílem LIFT+ bylo shromáždit a zapojit impact makery a tak položit základní kámen pro podzimní konferenci LIFMAT. Organizátoři zdůraznili význam kolaborace a inovace v digitálním zdravotnictví jako klíčových faktorů, které mají potenciál změnit tradiční způsoby léčby a péče o pacienty.

Bohatý program všechny navnadil na podzimní LIFMAT

Organizační skupina LIFMAT vysoce oceňuje tuto stabilní a dlouhodobou spolupráci, která přispívá k formování a vytváření jedinečného a inovativního obsahu každého ročníku konference LIFMAT. S radostí očekáváme výsledky této spolupráce v letošním ročníku a srdečně vás zveme k účasti!

Během LIFT+ Impact Makers Meetupu zaznělo mnoho inspirativních a informačně bohatých přednášek, které pokryly široké spektrum témat v oblasti digitálního zdravotnictví. Mezi vybraná témata patřila například prediktivní bezpečnost ve zdravotnických zařízeních přednesená Tomášem Hlavsou, duševní zdraví a AI, kterou přednesla Lujza Bubánová. Henrik Ibsen se podělil o téma Applied AI in telemedicine/Telehealth/virtual care. Profesor MUDr. Martin Prázný hovořil o screeningu diabetické retinopatie pomocí AI.

Kontakt

Hotel Grandior Na Florenci 29, Praha 1, 110 00 Kontaktní údaje Lifmat Petra Roubíková LIFMAT Event manager +420 725 901 779 info@lifmat.cz MagicWare, s.r.o. Budova Nejvyššího Kontrolního Úřadu Jankovcova 1518/2, Praha 7, Holešovice, 170 00
photo