Společnost Vamed Mediterra: Hlavním partnerem konference LIFMAT 2023.

VAMED Mediterra, přední poskytovatel zdravotní péče vysoké úrovně ve více než 70 zemích světa, je hrdým hlavním partnerem prestižní konference LIFMAT 2023. Naše vzájemné partnerství trvá již druhým rokem a velice si ho vážíme.

VAMED. Váš partner v oblasti zdraví

VAMED Mediterra, jako součást přední světové skupiny VAMED, se specializuje na kompletní management zdravotnických a lázeňských zařízení. Disponuje týmem nejlepších odborníků a má bohaté mezinárodní zkušenosti.

Zdravotnická zařízení spadající pod VAMED získala v nedávné době několik prestižních ocenění, včetně titulu "Nejlepší nemocnice kraje očima pacientů" a ocenění za finanční stabilitu s názvem "ČEKIA Stability Award".

Dlouhodobá a stabilní spolupráce

Organizační skupina LIFMAT vysoce oceňuje tuto stabilní a dlouhodobou spolupráci, která přispívá k formování a vytváření jedinečného a inovativního obsahu každého ročníku konference LIFMAT. S radostí očekáváme výsledky této spolupráce v letošním ročníku a srdečně vás zveme k účasti!

Kontakt

Hotel Grandior Na Florenci 29, Praha 1, 110 00 Kontaktní údaje Lifmat Petra Roubíková LIFMAT Event manager +420 725 901 779 info@lifmat.cz MagicWare, s.r.o. Budova Nejvyššího Kontrolního Úřadu Jankovcova 1518/2, Praha 7, Holešovice, 170 00
photo